Candan Bir Yıl Sonu Daha

Candan Bir Yıl Sonu Daha - 03.06.2017


ÖZEL CANDAN KOLEJİ'NDEN DEV FİNAL

         Trabzonun en eski Eğitim kurumlarından olan Özel Candan Koleji bir yılı daha dev bir finalle kutladı.

          Hamamizade İhsan bey kültür merkezinde yapılan geceye, eski Milletvekili ve eski Ktü Rektörü Aydın Dumanoglu, Arsin Belediye başkanı Dr.Erdem şen, okul kurucu müdürü Faruk Gazioğlu, Kurucular, veliler , öğrenciler ve öğretmenler katıldılar.

            Proğramda sırasıyla Özel Candan koleji müzik öğretmeni İrem Kalay tarafından hazırlanan okul korosu, 1990 ların pop parçalarından oluşan muhteşem bir konser verdiler. Beden Eğitimi öğretmenleri Tuba veEnder Çebi'nin hazırladıgı 6. ve 7. sınıfların ayrı ayrı yaptıkları dans gösterisi bol bol alkış aldı. Halkoyunları öğretmeni Melek Kum tarafından hazırlanan ve çeşitli yörelerden oluşan halkoyunları gösterisi izleyicilerden tam not aldı.İngilizce öğretmeni Melek Alkan Şahin tarafından hazırlanan, ingilizce öğrenmenin amacını anlatan, teog trabzon birincisi olan 8.sınıfların oynadıgı ingilizce komedi izleyicilere bol bol kahkaha attırdı.Gecenin finalinde ise Beden eğitimi öğretmenleri Tuba ve Ender Çebi'nin hazırladıgı, Bolu'da yapılan cimnastik Türkiye şampiyonasında 3. olan cimnastik takımının gösterisi ise doruk yaptı.

             Her yıl geleneksel olarak yapılan, genel yetenek sınavlarında sınıflarında 1.olan öğrencilere ödülleri, Arsin Belediye başkanı Dr. Erdem Şen tarafından verildi. Gecenin sonunda okul kurucu müdürü Faruk Gazioğlu yıl boyunca yapılan sportif, kültürel yarışmalarda dereceye giren öğrencileri ve gecede görev alan öğretmenleri, gecenin oluşmasında emeği geçen öğrencileri, çalışan personeli ve kurucuları sahneye davet ederek Özel Candan Kolejinin birlikteliğinin yansıtıldıgı fotografın oluşmasını tüm izleyicilere paylaştırdı.


Diğer etkinlikler için tıklayın   >>

Etkinlik Galerisi


Özel Candan Koleji, Bahçecik Mahallesi, Alim Sokak, No:5, 61060, Ortahisar/Trabzon © 2015