SERVİS LİSTESİ İLKOKUL

SERVİS LİSTESİ İLKOKUL - 06.09.2021


ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022YILI

ANASINIFI LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

520

NİL SARE TAŞDEMİR

SERVİS YOK

2

523

AHMET BERK

SERVİS YOK

3

524

AZRA AKYÜZ

SERVİS YOK

4

529

ZEYNEP MEVA KOÇAL

4

5

530

MERT RÜZGAR GÜLTEKİN

SERVİS YOK

6

531

ALİ KIVANÇ TARAKÇI

7

7

535

ULDIZ METE YILDIZ

2

8

536

AYLİN KALAY

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022YILI

1-A SINIFI LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

5

SALİH İLTER BERK

SERVİS YOK

2

6

AKİF OZAN CİHAN

7

3

8

NAZLICAN IŞIK

SERVİS YOK

4

9

GÖKTUĞ GENÇSOY

SERVİS YOK

5

13

İDİL AKCELEP

SERVİS YOK

6

14

DEFNE AKCELEP

SERVİS YOK

7

21

ZEYNEP ERGÜL

4

8

23

BERİL ASLAN

SERVİS YOK

9

24

BEREN DURU ÇİÇEK

6

10

29

KEMAL DAL

SERVİS YOK

11

30

ASYA KURTOĞLU

SERVİS YOK

12

31

DİLA KURTOĞLU

SERVİS YOK

13

35

ECEM KARACA

1

14

36

MAVİ DENİZ GÜLTEPE

SERVİS YOK

15

39

AYŞE ZEYNEP UZUNCAN

4

16

40

YUSUF DİNÇ

6

17

42

MEHMET DENİZ ÇOBAN

6

18

49

ZEYNEP DURU BOZALİOĞLU

8

19

68

MELEK DERİN KUM

3

20

101

MUHAMMED ALİ TİRYAKİ

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZELCANDAN İLKOKULU

2021-2022YILI

1-B SINIFI LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

34

MUHAMMED ERİM YILMAZ

5

2

48

MEHMET AKİF BUĞU

SERVİS YOK

3

51

AYZA GAZİOĞLU

8

4

55

İSMAİL EYMEN KARA

SERVİS YOK

5

57

MELDA KALYONCU

11

6

59

POYRAZ  KRAL SAĞLAM

SERVİS YOK

7

60

AHSEN AYDEMİR

1

8

62

MEHMET ÇINAR AYAR

SERVİS YOK

9

69

EMİR EMİROĞLU

8

10

81

ASMİN HİRA ÇAĞLAR

3

11

90

OLIVER OZAN TAYNTON

2

12

92

AYAZ CEYHAN

3

13

94

OSMAN CAN AÇICI

SERVİS YOK

14

95

SİMA İNCE

SERVİS YOK

15

107

DENİZ ABDİOĞLU

SERVİS YOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022 YILI

2/A SINIF LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

1

AYLİN ORHAN

1

2

3

BERA DİLER

SERVİS YOK

3

11

KEMAL UYSAL

1

4

27

POYRAZ CENGİZ AYTAÇ

3

5

28

ECENAZ DURMUŞ

7

6

32

ÇINAR KARSLIOĞLU

1

7

37

MEHMETALİ ÇINAR ARSLAN

9

8

38

ALİ ALİBEYOĞLU

SERVİS YOK

9

41

İPEK GAZİOĞLU

10

10

46

MESUT KAĞAN NALÇACI

6

11

52

ŞİMAL ŞAHİN

6

12

63

GÜLCE MİHRİMAH YILMAZ

8

13

67

ARHAN BATU AŞÇI

2

14

72

ÖZGE SAKA

3

15

77

MUHAMMED SELİM ALTUN

SERVİS YOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022 YILI

2/B SINIF LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

2

DEFNE YENER

5

2

7

İBRAHİM EREN ENEZ

7

3

10

MİRAY EMİROĞLU

8

4

22

MEHMET RAUF KARAPOLAT

9

5

25

POYRAZ KELEŞ

10

6

74

ÇAĞAN ATA GÜR

5

7

80

CEMRE KÖKSAL

SERVİS YOK

8

85

İPEK AYDIN

10

9

88

MİRA RAVZA YILDIZ

2

10

91

HİRA ÇAMUR

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022 YILI

3/A SINIFI LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

4

ADA NAZ KALIN

2

2

15

METEHAN ASLAN

6

3

20

MELTEM MELEK KAYA

9

4

44

ZEYNEP SAVAŞKAN

SERVİS YOK

5

56

ÖZGEN LÜTFİ SARIALİOĞLU

10

6

76

ERVA ALTUNTAŞ

6

7

82

SERRA SARIMEHMETOĞLU

SERVİS YOK

8

83

AZRA KEKİLLİ

3

9

86

TANEM ÇEBİ

SERVİS YOK

10

96

ZEYNEP İPEK YAZICI

SERVİS YOK

11

113

DORA SU AYAZ

1

12

120

YUNUS GÜVEN

SERVİS YOK

13

121

MEHMET EMİR BAYKAN

4

14

124

NEHİR DEMİRCİ

SERVİS YOK

15

129

ZEYNEP DOĞA KÖLEMEN

7

16

133

ELİF NİSA SARAÇ

5

17

140

KARAHAN ÇETİN

6

18

148

ASAF YAVUZ

2

19

161

NURSEMİN BERK

SERVİS YOK

20

162

LİNA ÇAKIRER

9

21

163

NARİN ZÜMRA ÇEBİ

3

22

170

GIDEON EMRE-EL TAYNTON

2

23

173

ARAS MERT ŞAHİN

11 AKŞAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZELCANDAN İLKOKULU

2021-2022 YILI

4/A SINIFI LİSTESİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

16

GÖZDE KÖLEMEN

3

2

50

ALMİNA YAYLI

1

3

70

MELEK İLAYDA UZUN

3

4

75

MEHMET EMEK UYSAL

1

5

79

EYMEN KARAHALİLÖZ

11

6

93

DURU TURAN

SERVİS YOK

7

151

ALPARSLAN ÇETİN

6

8

176

ÇINAR ÖKTEM

3

9

187

EMİNE ÇEBİ

8

10

188

HÜSNA GÜL YILMAZ

5

11

191

MERYEM DERTLİ

11

12

195

BEKA MİR MEHMET AKSU

11

13

196

ZEHRANAZ KILIÇ

4

14

203

ÖYKÜ DEFNE ERİNCİK

10

15

207

ÇINAR KÖKSAL

SERVİS YOK

16

208

ENES TALHA TERBIYIK

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL CANDAN İLKOKULU

2021-2022 YILI                                                

4/B SINIFI LİSTESİ

SIRA

  NO

ADI VE SOYADI

SERVİS NO

1

12

MELİS NAZ ŞAHİN

3

2

53

BURAK KAZANCI

1

3

98

ELİF İPEK BAYRAK

SERVİS YOK

4

123

KAĞAN DURMUŞ

7

5

146

CAN UĞUR SEYİS

4

6

150

ÖMER ASAF KELEŞ

9

7

153

BERRAK BERBER

2

8

179

KUZEY SAFA YAZICI

SERVİS YOK

9

185

İPEK AZRA ARSLAN

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diğer duyurular için tıklayın   >>
Özel Candan Koleji, Bahçecik Mahallesi, Alim Sokak, No:5, 61060, Ortahisar/Trabzon © 2015